Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos nemokamai kai užsakymo suma viršija 45 EUR.

  1. Prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą OMNIVA arba LPEXPRESS paštomatą (siuntų savitarnos terminalai veikia 24/7):

Jei prie prekės nenurodomas jos pristatymo terminas, tai Siunta su prekėmis į pasirinktą paštomatą atkeliaus per 1 - 3 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo. Tam tikrais atvejais siuntimas gali užtrukti 3 - 7 darbo dienas.

Kuomet siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinką paštomatą, Jūs gausite apie tai informuojančią SMS žinute su šešiaženkliu paštomato durelių kodu. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles. 

Pastaba: Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Pasibaigus laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama siuntėjui. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

  1. Prekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių:

Jei prie prekės nenurodomas jos pristatymo terminas, tai Siunta su prekėmis į pasirinktą pašto skyrių atkeliaus per 1 - 3 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo. Tam tikrais atvejais siuntimas gali užtrukti 3 - 7 darbo dienas.

Kai siunta bus Jūsų artimiausiame pašto skyriuje, pašto darbuotojas Jūsų adresu paliks apie tai informuojantį pranešimą. Vykdami į pašto skyrių atsiimti siuntos, nepamirškite minėto pranešimo ir asmens tapatybę liudijančio dokumento.

Pastaba. Užsakymas paštu siunčiamas kaip registruotoji pirmenybinė pašto korespondencijos siunta. Siuntas, kurios yra lengvos, pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai. Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant Kuršių Neriją.

  1. Prekių pristatymas į užsienio šalis:

Tarptautinė registruotoji pirmenybinė pašto korespondencijos siunta Į ES ir kitas šalis (Europos Sąjungos ir kitas šalis) - 8 EUR.

Užsakymai į užsienio šalis siunčiami paštu, kaip tarptautinė registruotoji pirmenybinė pašto korespondencijos siunta. Pristatymo terminas priklauso nuo šalies, į kurią siunta keliauja.

Prekių pristymo terminas į ES šalis: 5 - 12 darbo dienų, ne į ES - 10 - 20 darbo dienų.